Ogrody Królowej Bony

Górnych Wałów 23

Drugi etap kompleksu Ogrodów Królowej Bony, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie kamienicy nr 21. Mieszkania o unikalnym klimacie i lokalizacji będą idealnym wyborem dla osób lubiących połączenie miejskiego szyku i zacisza, które gwarantuje to miejsce.
Elewacja kamienicy wykonana będzie z wysokiej klasy materiałów z zastosowaniem płynnych, spokojnych form architektonicznych, subtelnej kolorystyki i dekoracji, co pozwoli zakwalifikować ją do najciekawszych fasad w Gliwicach.

Sprawdź:

Królowej Bony 13

Zabytkowy, okazały budynek przy ul. Królowej Bony 13 to prawdziwa perła architektury oraz unikatowa przestrzeń do życia. Wybudowany w 1927 r., stanowi jeden z nielicznych zachowanych przykładów ceglanego ekspresjonizmu. Bogaty formą geometryczną portal główny oraz niespotykane, majestatyczne rzeźby zdobiące fasadę podkreślają wyjątkowy charakter budynku. 

Sprawdź:

Górnych Wałów 21

 

W prestiżowym sąsiedztwie gliwickiego rynku przy ul. Górnych Wałów w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy powstała pierwsza część kompleksu Ogrodów Królowej Bony. 
Historyczny budynek z 1868 roku przeszedł gruntowną renowację i modernizację z dużą dbałością o każdy szczegół, odzyskując dawny blask i stając się ozdobą zabytkowej architektury ulicy. Unikalność wnętrza podkreśla stylowy wystrój klatki schodowej, korytarze wzbogacone o sztukaterie oraz zabytkowe witraże wkomponowane w scenerię kamienicy. Wszystkie te wyjątkowe detale w połączeniu z nowoczesną funkcjonalnością taką jak windy, obszerne balkony czy komórki lokatorskie dopełniają poczucie komfortu i elegancji. 

Sprawdź:

Kontakt

Biuro sprzedaży Ogrody Królowej Bony
ul. Górnych Wałów 21/2
44-100 Gliwice

tel. +48 607 928 447
tel. +48 505 274 035
tel. +48 609 537 141
e-mail:  OgrodyBony@radan.com.pl

Partnerzy w sprzedaży

Pragniemy poinformować, że zakup nieruchomości możliwy jest również za pośrednictwem doradców firm:

  • Obsługa Inwestycyjna Nieruchomości Czapla & Czapla
  • Wadas-Gnyp Nieruchomości s.c.
  • Impro s.c. Anna Szczecińska
  • Nieruchomości „ Zofia” Zofia Paradysz
  • GCI - Grupa Centrum Inwestycje

Oblicz trasę do tego miejsca:

Inwestycje  NIEPOWTARZALNE INWESTYCJE Bezpieczeństwo BEZPIECZEŃSTWO Komfort, wygoda KOMFORT I WYGODA